Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Žebříček Forbes: RENOMIA patří 32. místo mezi největšími rodinnými firmami Česka

Časopis Forbes zveřejnil svůj tradiční žebříček největších rodinných firem v ČR. Mezi 175 firmami letos RENOMIA obsadila 32. místo, meziročně si tedy znovu polepšila, tentokrát dokonce o 7 příček.

Řada společností, které figurují v žebříčku největších českých rodinných firem, zároveň patří mezi klienty RENOMIA GROUP. Žebříček byl publikován v květnovém vydání Forbes, kde mají akcionáři společnosti také velký profilový rozhovor.

„Těší mě, že je v České republice tolik úspěšných rodinných firem, kterým se daří i za hranicemi naší země, a že RENOMIA stabilně patří mezi ně,“ říká Jiřina Nepalová, zakladatelka společnosti.

„Moc děkuji všem spolupracovníkům RENOMIA GROUP v zemích střední a východní Evropy za nadšení a úsilí, které věnují službě našim klientům. Mám radost, že nejen profesionálními službami v oblasti pojišťovnictví a risk managementu, ale také prostřednictvím našeho nadačního fondu HLAS SRDCE naplňujeme naše poslání sloužit lidem a firmám a přispívat k lepšímu životu,“ dodává Jiřina Nepalová.

Jiřina Nepalová založila RENOMIA v roce 1993 spolu se svými syny Jiřím a Pavlem. Od roku 2019 je minoritním akcionářem RENOMIA společnost Gallagher, založená v roce 1927 v USA a doposud řízená rodinou Gallagher.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

AZ Broker s.r.o.
Pražská 3226
415 01 Teplice

Zdeněk Jakubec
jakubec@az-broker.cz 
+420 602 146 080

Mgr. Ondřej Tietl
tietl@az-broker.cz 
+420 721 340 009

Šárka Pospíšilová
+420 731 478 062